Čtenářské klání - nové foto!

01/06/2023
Základní škola

Ve středu 24. května 2023 proběhlo v Krajské knihovně Františka Bartoše zlínské kolo soutěže Čtenářské klání.

Čtenářské týmy prokázaly své vědomosti z předem zadaných a přečtených knih, zúročily vědomosti z hodin literatury a předvedly kreativního ducha.

Ve velké a výborně připravené konkurenci naše týmy obstály a vybojovaly krásná místa. V mladší kategorii se umístil tým Zavináči ve složení Šimon Kolařík 7. A, Ladislav Kamarád 7. A a Ester Kolaříková 5. A na skvělém 2. místě.

Ve starší kategorii reprezentoval naši školu tým Šmoulové. Děvčata svou kategorii ovládla a ve složení Tereza Pospíšilová 9. B, Adéla Žmolíková 9. B a Eliška Holoubková 9. B si odvezly pomyslné zlato.

Soutěžícím gratulujeme a pevně doufáme, že se budou s láskou a nadšením věnovat literatuře i nadále.