twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
24 Říj

Již tradiční akce Advent ve škole se letos uskuteční v neděli 3.12.2017. Už teď se na tuto akci otevřených dveří ve škole pilně připravujeme a těšíme se na VAši návštěvu. Kromě trhu a dílniček pro naše návštěvníky  chystáme i letos výstavu. Po velmi úspěšné výstavě  betlémů a loni obdivované výstavě hraček si letos každá třída připraví na výstavu svůj vlastní vánoční stromeček a schválně, která třída bude mít ten neoriginálnější, nejhezčí, nejnápaditější, nejnazdobenější, nejzdravější….

Abychom pro Vás tuto výstavu mohli uskutečnit, prosíme Vás i letos o spolupráci. Kvůli  sjednocení podmínek vás prosíme, pokud VAše rodina,  někdo z příbuzných nebo firma máte,  o zapůjčení umělých stromků o minimální velikosti 1metr. Čím větší a  více, tím lépe. Stromeček(stromečky) se Vám v pořádku vrátí hned v prvním adventním týdnu, takže  nemusíte mít obavy, že byste o Štědrém dnu neměli nač  věšet vánoční ozdoby.

Protože i letos je naše akce doprovodnou akcí k Rozsvícení malenovického stromu,  kam míříme tradičně od školy s lucerničkami, prosím Vás také  jako každý rok o jakékoliv čisté zavařovací sklenice s vroubkem na výrobu luceren.

Stromečky k zapůjčení i sklenice, prosíme, dopravte do školy v průběhu listopadu buď prostřednictvím třídních Vašich dětí, nebo přímo p.uč. Vaculíkové – vaculikova@skolamalenovice.cz .

Předem za Vaši oschotu a vstřícnost děkujeme a těšíme se, že tak společně vykouzlíme báječnou předvánoční atmosféru v neděli 3.12.2017.

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.