Koktejlový den
29/05/2026
Základní škola
Koktejlový den
28. května si žáci školního parlamentu připravili pro žáky druhého stupně a čtvrtých tříd příjemné letní občerstvení. Na výběr bylo z pěti různých nealkoholických koktejlů, které lákaly pestrými barvami, vůní tropického ovoce i osvěžující chutí. Nechyběl led, perlivá voda, limetka, citron ani voňavá máta, díky kterým byly nápoje v horkém počasí opravdu příjemným osvěžením.
Celá akce se velmi vydařila a koktejly měly velký úspěch nejen mezi žáky, ale i mezi pedagogy, od kterých si členové parlamentu vysloužili pochvalu za milou obsluhu. Někteří učitelé si pro svůj drink přišli dokonce až třikrát.
Věříme, že si všichni “Koktejlový den” užili a odnesli si z něj příjemnou letní atmosféru i dobrou náladu.
Markéta Sukupová