twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
18 Pro

Ve školní jídelně je zaveden stravovací systém na čipy. Každý strávník si nejprve zakoupí čip v hodnotě 90 Kč a bude mu zřízen účet, na který si bude vkládat peněžní částku. Při každém objednání oběda se tato částka poníží o hodnotu jednoho oběda.

Stav konta si každý strávník může zjistit:

  • denně na obrazovce terminálu
  • osobně nebo telefonicky v kanceláři ŠJ

Vážení zákonní zástupci,
chtěli bychom Vás upozornit na jediný způsob platby stravného v naší školní jídelně a to prostřednictvím INKASA, které si zřídíte ve své bance (možné na internetovém bankovnictví). Inkaso  je nutné zřídit do 20.9.2019 z důvodu stržení platby na měsíc říjen. Příslušné dokumenty k provedení této změny naleznete na webových stránkách školy, odkud si je vytisknete a pošlete vyplněné do školy. Doporučujeme si navolit vyšší limit, z důvodu budoucího zdražování cen stravného.

Poslední možnost dobití kreditu v hotovosti je v tomto týdnu od 2.9.2019 – 6.9.2019. Poté se hotovost již přijímat nebude.

Při  ztrátě nebo poškození čipu si strávník musí zakoupit nový čip, na který se převede finanční zůstatek. Je zde možnost zablokovat ztracený čip a tím zamezit neoprávněnému použití.

18 Pro | 0 Replies