twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
29 Srp

Vážení rodiče,

dle nařízení vlády bude v prvních dvou týdnech probíhat testování žáků. A to v následujících dnech:

1. 9. (2. – 9. ročník)

2. 9. (1. ročník)

6. 9., 9. 9. (1. – 9. ročník)

Žáci budou do školy vpouštěni po skupinách. V šatně se přezují a pokračují přímo do své kmenové třídy. Zde vyučující první hodiny provede testování. U testování v 1. ročníku může být přítomen jeden ze zákonných zástupců. Testování bude provedeno neinvazivním antigenním testem. Žáci musí mít při vstupu do budovy školy a ve společných prostorech nasazenu roušku, to samé platí i při vstupu do jídelny. Sundat si ji mohou pouze, když budou sedět v lavici na svém místě.

Naší povinností je také zjistit, zda byl někdo z vás v posledních 14 dnech před návratem do školy v zahraničí (tj. od 18. 8. 2021). Pokud ano, pošlete tuto informaci do 31. 8. na e-mail benickova@skolamalenovice.cz. Do e-mailu uveďte jméno dítěte, třídu, kterou zemi jste navštívili a zda u dítěte proběhl v posledních 180 dnech Covid či bylo očkováno.

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.