twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
22 Úno

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, přinášíme první informace k letošnímu zápisu. Na všech zlínských základních školách zřizovaných Statutárním městem Zlín proběhne registrace k zápisu elektronickou formou v době od 22. 3. 2021 do 8. 4. 2021. Vlastní zápis se koná v pátek 9. dubna 2021 v době od 13:00 do 18:00 hodin. Zda se uskuteční stejně jako minulý rok bez přítomnosti dětí, bude upřesněno dle aktuální epidemické situace.

Další informace naleznete na internetových stránkách https://zapisdozszlin.cz/, podrobnosti k organizaci zápisu na naší škole budou zveřejněny nejpozději v druhé polovině března na webových stránkách školy a ve vitríně u vchodu do budovy 1. stupně.

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.