twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
18 Pro

Vážení rodiče, milí žáci,

upozorňujeme, že 21. a 22. prosinec 2020 vyhlásilo MŠMT jako dny boje proti covidu a zakázalo přítomnost žáků ve škole. Mimo provoz bude i školní jídelna a družina. Rodiče dětí do 10 let mohou čerpat ošetřovné.

Pokud budou platit po Novém roce stejná opatření, jako platí v současnosti (4. stupeň systému PES), bude od 4. 1. 2021 pokračovat střídavá výuka. Do školy nastoupí k prezenční výuce celý 1. stupeň + 6. ročník + 7.A + 9. ročník. Distanční výuku by měla 7.B + 8. ročník.

Podrobnosti byly zaslány všem zákonným zástupcům prostřednictvím internetové žákovské knížky.

Pokud by došlo ke změně v opatřeních, obdrželi byste informace opět internetovou žákovskou knížkou. Prosíme Vás proto, abyste zprávy v IŽK sledovali i během svátků.

Děkujeme, vedení školy.

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.