twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
15 Pro

Milí žáci, vážení rodiče a přátelé naší školy,
každoročně Vás na tomto místě informuji o konání našeho Adventu ve škole a s ním spojených akcích a trhu. Letos jsme se museli vzdát i této tradiční a krásné akce, z jejíhož výtěžku naše školní děti podporují  již od roku 2012 své dva adoptované kamarády – Emmanuela z Ugandy a nyní i Bibatu z Burkiny Faso.
Letos  žádný trh neproběhl, avšak díky Vaší štědrosti v předchozích letech si můžeme dovolit podporovat adoptované kamarády  i v příštím roce, máme  totiž  z přechozích let úspory, které podporu na následující rok pokryjí.
A za rok? Za rok se na Vás všechny  už teď moc těšíme  první adventní neděli u nás ve škole.
Přeji Vám  všem  krásné a požehnané Vánoce a v novém roce 2021 především pevné zdraví. Pavlína Vaculíková

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.