twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
24 Led
Dne 16. 1. 2020 se vybraní žáci 7., 8. a 9. ročníku zúčastnili školního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce. Nejprve je čekal test, ve kterém museli prokázat své schopnosti v poslechu, čtení s porozuměním a znalosti mluvnice a slovní zásoby. Pak následovala část ústní, ve které se museli představit, popsat obrázek a konverzovat na téma, které si vylosovali. Hodnotilo se použití slovní zásoby a mluvnice, plynulost projevu, schopnost reakce při doplňujících dotazech. A kteří žáci byli ti nejlepší?

KATEGORIE 7. ROČNÍK:
1. místo – Jakub Soukup 7.B (se stejným počtem bodů jako vítěz kategorie 8. – 9. ročník!)
2. místo –  Lenka Sychrová 7.A (také velmi pěkný výsledek, při sloučení kategorií by se umístila na 4. místě.)

KATEGORIE 8. – 9. ROČNÍK:
1. místo – Jakub Soska 9.B
2. místo – Jan Kledrovec 9.B (pouze o 1 bod méně než vítěz.)
3. místo – Ondřej Trčala 8.A

Všem šikovným angličtinářům gratulujeme a budeme držet pěsti vítězům obou kategorií, kteří budou reprezentovat naši školu v okresním kole v únoru 2020.

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.