twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
13 Pro

Dne 12. prosince byla zlínskému útulku předána částka 22 700,- Kč. Získali jsme ji jako v uplynulých letech prodejem kalendářů a dalších drobných předmětů.K tomu jsem přidala několik balíčků piškotů.

Jménem pracovníků útulku, ale i jménem školy a svým, děkuji všem Vám, kteří mě v této akci pravidelně podporujete. Vím, že jsou mezi Vámi milovníci němých tváří a jste mými věrnými „zákazníky“.

Poděkování naleznete i na fb – útulek Zlín.

Jen pro zajímavost. Nashromážděná finanční částka je opět vyšší jako loni. Letos se podařilo prodat 89 kalendářů, 45 hrníčků a další drobné předměty.

Pokud budete mít o vánočních prázdninách čas, můžete do útulku zavítat a některého psího kamaráda vzít na procházku. Odmění se Vám svým upřímným pohledem a Vy sami zažijete příjemné chvilky. Vždyť ne nadarmo se říká: „ Nedívej se na mě tak těma psíma očima!“ A jaké že ty psí oči jsou? Plné lásky a oddanosti. Často bohužel i bolesti, protože někteří lidé bývají nepochopitelně zlí a krutí. A pokud se takto dokáží chovat k bezbranným tvorům, časem uplatní svoji nelidskou povahu i k lidem.

Ještě jednou moc děkuji a přeji klidné prožití vánočních svátků. Nechť je to kouzlo Vánoc opravdové a ne jen o dárcích.

„Někdo má mobil,

drahé oblečení a

spoustu kamarádů…

a přesto není šťastný.

Ale víš, co?

Já mám jen psa

a jsem šťastný!“

Zapsala L. Vajová, třídní učitelka V. B

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.