twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
25 Čer
V pondělí 24. 6. odpoledne se v učebně hudební výchovy již počtvrté konala školní pěvecká soutěž „pro žáky druhého stupně a odvážné zpěváky z pátých tříd“, jak zní její podtitul. A právě pátý ročník byl letos zastoupen nejsilněji – kromě účinkujících získala letos soutěž i moderátora Michaela Vrbu a DJ Matěje Kalíka (oba 5.A).
Michael zúročil své zkušenosti z dramatického kroužku a soutěž moderoval cool stylem, kdy nezapomněl soutěžícím položit jednu nebo dvě otázky před vystoupením i bezprostředně po něm. Ve výběru písní se odráží různorodost hudebního vkusu žáků. Čistě dámské soutěžní osazenstvo volilo ve všech případech angličtinu, jednou však zazněly tóny legendární, jindy z nejžhavější současnosti. Organizátorky soutěže, paní učitelky Sylva Kaplanová a Jolana Pastyříková, nakonec rozhodly, že na třetím místě se umístila Klára Hyánková (8. A), na druhém (Amálie Řezníčková (5. A) a zvítězila Natálie Kalová (5. A).
Všem blahopřejeme a těšíme se na shledanou u příštího ročníku, který bude pravděpodobně rozšířen o kategorii hra na hudební nástroj.
Zapsala: Sylva Kaplanová
Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.