twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
4 Čer

V pátek  dne 31. 5.  se čtyři naše žákyně zúčastnily okresního kola soutěže v anglickém hláskování, které proběhlo na zlínské ZŠ Komenského I. Soutěže se zúčastnilo celkem 48 žáků, a to  ve dvou kategoriích -  4. třídy a 5. třídy. Po úvodním anglickém diktátu hlásek následovalo hláskování psaných slov, obrázků, sloves a závěrečný rozstřel, ve kterém se muselo potvrdit, že vítěz umí nejen perfektně hláskovat, ale má také výbornou slovní zásobu.

Naše dívky se v konkurenci téměř padesáti dětí neztratily. V kategorii 4. tříd získala 1. místo Martina Blahušová, 2. místo patří  Veronice Skokánkové. V kategorii 5. tříd se umístila jako 2. Eliška Holoubková, Adéla Žmolíková pak skončila na 13. místě. Děvčatům moc gratulujeme a přejeme jim, aby je angličtina i nadále bavila.

Zapsala: B. Sedláčková

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.