twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
23 Kvě

Spolek Osmička, z.s.   jako každý rok pro  žáky, žákyně a přátele naší školy chystá zábavný den, ve kterém bychom si společně  připomněli Den dětí a letos i datově  příhodný Den otců.

Tentokrát Vás zveme v sobotu 15.6.2019 na společně strávený den v turistickém, hravém a pohodovém duchu. Připravená je pro Vás cesta vlakem do Vizovic ( sraz na nádraží Malenovice v 8.35h, společný návrat tamtéž v cca 18.02) , odtud krátký turistický výšlap s úkoly  k Janovu hradu (cca 4,5 km – lze si prodloužit a  vydat se tamější krásnou přírodou na turistický výlet po okolí), překvapení pro děti za splnění úkolů, hry, občerstvení, oheň, kytara, soudek, malování na obličej, badminton…. V odpoledních hodinách zpět a vlakem domů. V případě  hodně příznivého počasí lze výšlap obohatit o koupání na Revice.

Společný výlet je  oslavou Dne dětí i Dne otců, proto spolek Osmička, z.s. hradí účastníkům cestu vlakem, připraví hry, soutěž i občerstvení, s sebou vezměte jen špekáčky (kdo  chce) a dobrou náladu (všichni:).

Janův hrad je opravován  spolkem dobrovolných nadšenců  Spolek Janův  hrad, který se stará i o prostor a zázemí kolem a hrad opravuje z dobrovolných příspěvků. Proto jsme se rozhodli, že  společně s přihláškou, abychom mohli zařídit společnou jízdenku na vlak, vás poprosíme také o dobrovolný příspěvek jako  potvrzení toho, že na  výlet pojedete a tento dobrovolný příspěvek věnujeme na opravy hradu Janův hrad.

Návratku, kterou přinesly domů VAše děti, odevzdejte   prostřednictvím svých třídních učitelek nebo přímo Mgr. Pavlíně Vaculíkové do kabinetu 201c nejpozději do 10. 6. 2019. Návratku si lze vytisknout také  v sekci Osmička,z.s. – SRPŠ

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.