twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
19 Úno

Vážení rodiče,
následující zpráva se týká všech žáků devátých ročníků, kteří se hlásí na Střední školu obchodně technickou.

Vyjádření Střední školy obchodně technické:

Na základě rozhodnutí zřizovatele naší školy ze dne 11. 2. 2019 Vám oznamujeme, že ve školním roce 2019/2020 nebudeme přijímat žáky do učebních oborů – zámečník, elektrikář, montér suchých staveb a zedník. Jediným nabízeným oborem nového školního roku tak u nás nadále zůstává pouze výrobce obuvi.
Do studijních oborů ukončených maturitní zkouškou – obchodník, obchodník e-shopu, technické a informační služby a podnikání, a to v denním, nástavbovém nebo dálkovém studiu, se žáci mohou hlásit do 1. 3. 2019 na standardních přihláškách na SŠ.
Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.