twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
11 Pro

V úterý 27. listopadu se uskutečnilo školní kolo dějepisné olympiády, jehož se zúčastnilo 26 žáků osmých a devátých ročníků.  Letošní téma Za poznáním, za obchodem i za prací aneb Cesty jako tepny civilizace prověřilo jejich znalosti o cestovatelích, myslitelích, panovnících  a jejich putování  do různých  koutů Evropy, šíření  myšlenek  i vynálezů. Za celkem 18 otázek bylo možné získat až 70 bodů a za úspěšného řešitele se může pokládat každý, kdo jich získal alespoň 42.  Nejvíce znalostí prokázal a naši školu na okresním kole bude reprezentovat Jan Lupač z 9.B – získal 65 bodů, navržena na postup je také Ema Vašková z 9.B a  Radovan Matulík z 8.A. Všem  gratulujeme, účastníkům děkujeme za přípravu a  reprezentantům držíme palce v okresním kole, kde  je konkurence obvykle veliká.

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.