twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
16 Lis
Anglická slovní zásoba je velmi rozsáhlá, ale naši žáci by vám potvrdili, že k základnímu dorozumění se v angličtině  vám bude stačit znát jen pár stovek slovíček.  Ostatně o tom se každoročně přesvědčují naši šesťáci a sedmáci, kteří se účastní soutěže o nejlepšího znalce anglické slovní zásoby.
Také letos žáci poměřili své síly a snažili se vzpomenout si i na ta slovíčka, o kterých ani nevěděli, že je umí. Po úvodním testu, prostém překladu slovíček a překladu pomocí obrázků je čekala nejtěžší disciplína, kterou byl opis slovíčka v angličtině na čas.  Ta potrápila mnohé a odhalila ty nejlepší angličtináře. Děkujeme všem účastníkům  za snahu a vítězům gratulujeme!
Výsledky: 6. AB
1. místo: Mikoláš MICHÁLEK – Jakub SOUKUP
2. místo: Zuzana STARÁ – Lenka SYCHROVÁ
3. místo: Samuel HUF – David VACULÍK
4. místo: Marek NĚMEC – Marek RAFAJ
Výsledky 7.AB
1. místo:  Tomáš ORDELT – Ondřej TRČALA
2. místo:  Eliška GAZDOVÁ – Andrea VALÁŠKOVÁ
3. místo:   Lukáš DOLEŽALÍK – Dan SVOBODA
4. místo:   Kateřina MENŠÍKOVÁ – Sabina OPAVSKÁ
Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.