twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
24 Říj

Již tradiční akce Advent ve škole se  letos uskuteční v neděli 2. 12. 2018. Už teď se na tuto akci otevřených dveří ve škole pilně připravujeme a těšíme se na Vaši návštěvu. Kromě trhu s krásnými výrobky našich žáků, dílniček, ve kterých si budete moci vyrobit  spoustu zajímavých věcí, občerstvení a vystoupení našich žáků chystáme i letos výstavu.

Nese název „Škola pod stromečkem“ a doufáme, že i s Vaší pomocí se nám  opět podaří  shromáždit spoustu exponátů. Tedy vše, co jste vy, vaše děti, vaši rodiče či prarodiče  kdy našli pod stromečkem s větší či menší souvislostí se školou – obvykle to jsou aktovky, penály, batohy, knihy, příručky, ale také třeba  brusle, saně, boby, lyže, krosny, batohy (se školou se přece jezdilo na hory odjakživa) nebo i céčka, staré elektronické hry typu Jen počkej, stolní hry (vždycky jsme se chtěli o přestávce bavit) nebo cokoliv jiného, co  jste kdy ve škole  použili,  a to vše napříč  generacemi. Všechny exponáty můžete  do školy zapůjčit prostřednictvím svých třídních paní učitelek, prosíme s označením jménem  a popiskem, abychom věděli, do jaké doby  přibližně exponát zařadit a co pro Vás znamená.  Exponáty můžete  nosit také přímo Pavlíně VAculíkové, případně se domluvit na vaculikova (zavinac) skolamalenovice (tecka) cz. a to nejpozději do 30.11. 2018.  Vše v pořádku vrátíme v týdnu po první adventní neděli. Věříme, že  stejně jako v předchozích letech se nám s Vaší pomocí podaří uspořádat zajímavou a krásnou výstavu.

Každoročně se společně  po skončení naší akce vydáváme k rozsvěcení malenovického stromečku s  lucerničkami z naší dílny, proto Vás i letos prosíme o  větší  čisté zavařovací sklenice s vroubkem na vrchním okraji, vhodné jsou i sklenice od rozpustné kávy. Ty prosíme do poloviny listopadu.

Předem za Vaši ochotu děkujeme, těšíme se na Vaši návštěvu a na to, že společně vykouzlíme krásnou  předvánoční atmosféru.

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.