twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
19 Říj

Vážení rodiče,

opět pomalu přichází čas, kdy se zaměřujeme na podporu všem potřebným. Patří mezi ně i zlínský útulek.

I letos chceme navázat na tradici, kdy se snažíme koupí drobných předmětů a kalendářů zlepšit životní podmínky čtyřnohých mazlíčků v útulku na Vršavě. Vždyť právě vinou člověka se ocitli bez domova. Často byli pejsci a kočičky zanecháni jen svému osudu, bez pomoci, a nebo zažili i necitlivé a hrubé zacházení. Naštěstí je mezi námi dost takových, kterým není jejich osud lhostejný. A lhostejnost patří k těm nejhorším vlastnostem.

Tímto vás všechny prosím o spolupráci a podporu. V minulých letech jsme vždy ukázali dobrou vůli a snahu pomoci. Bez vaší spolupráce se však neobejdeme. Podporujete nás mj. při sběru vršků od PET lahví a prodeji vánočních růží. Tímto podporujeme těžce nemocné děti a jejich rodiny. Naši pozornost si zaslouží ale každý živý tvor a čtyřnozí mazlíčci k nim bezesporu patří.

Využijte prosím naší nabídky a udělejte radost nejenom sobě, ale i vašim blízkým.

Zprostředkovaně nabízíme:

stolní kalendáře – 150,- Kč

lehké batůžky na cvičební úbor, výtvarné potřeby atd. – 100,- Kč

placky /kočkomil, pejskomil/ – 20,- Kč

náramky – 30,- Kč.

Uvedené předměty si můžete zakoupit prostřednictvím svých třídních učitelů, a nebo přímě u p. uč. Vajové /4. B na budově 2. stupně/.

Jménem školy děkuji všem, kteří si naší práce váží a pomáhají.

Zapsala L. Vajová, třídní učitelka IV. B.

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.