twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
2 Říj

Závěr uplynulého týdne prožili žáci 4. tříd i se svými třídními učitelkami na Rusavě. Adaptační pobyt,  kterého se zúčastnilo 35 dětí, se i vzhledem k příznivému počasí a promyšlené organizaci vydařil.

Na všechny čekaly nejrůznější aktivity, které probíhaly většinou venku.  Nejvíce si však děti užily návštěvy plaveckého bazénu. Samozřejmě nescházely volné chvilky na pokojích, které využily naše děti ke hrám a povídání. Náš pobyt také zpestřili členové Celní správy Zlín i s celním vyhledávacím psem. Ukázali nám, co vše pašeráci pašují přes hranice a k čemu slouží vyhledávací pes. Ukázali nám spoustu rekvizit a obdarovali nás také upomínkovými předměty.

Cílem akce bylo lépe poznat své žáky, navázat bližší kontakt s dětmi, ale zároveň podporovat přátelský  a harmonický pobyt v kolektivu.

Děti se chovaly dle pravidel, užívaly si každou volnou chvilku.

Věříme, že si chvilky strávené na Rusavě budou děti dlouho pamatovat a možná se i na místo vrátí.

tř.uč. J. Pastyříková a L. Vajová                                foto

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.