twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
20 Zář
Ve čtvrtek a pátek 13.-14. září absolvovaly třídy 6. A a 6. B se svými třídními učitelkami a paní asistentkou Martínkovou adaptační pobyt v areálu Horského hotelu Jelenovská a jeho blízkém okolí. Počasí nám po celou dobu pobytu velmi přálo, a tak jsme se hned několikrát vydali do přírody – na krátkou pěší túru lesním terénem či kvůli pohybu na čerstvém vzduchu. Zatímco ti z nás, kdo jsou spíše sportovně založení, hráli volejbal i fotbal, šikovné ruce jiných stavěly domečky z větví. Tu a tam se našel i vypravěč s bohatou fantazií, který k domečkům vymýšlel příběhy ze současnosti i v duchu dávné historie, které ostatní neváhali rovnou dramaticky ztvárňovat. Takto jsme přirozeným způsobem více poznávali jeden druhého, učili se spolupracovat, a samozřejmě se při tom všem také dobře bavili.
Mnozí se nejvíce těšili na slíbený bazén. Zatímco se jedni oddávali vodním radovánkám, druzí se věnovali výtvarným a poznávacím aktivitám. Do šablony erbu jsme kreslili věci, které nás charakterizují, utvářejí naše já, které nás baví. Pak se obě skupiny vystřídaly. V podvečer jsme se pak sešli v klubové místnosti, kde jsme se pomocí těchto erbů navzájem představovali a dověděli jsme se o sobě navzájem hodně nového.
Z pobytu jsme se vraceli spokojení a věříme, že budeme nejméně po ty další čtyři roky, které nás společně čekají, dobrá parta.
Třídní učitelky 6. A – Sylva Kaplanová a 6. B – Žaneta Vranková
Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.