twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
11 Kvě

V pondělí 14.5.2018 se uskuteční dějepisná exkurze žáků devátých ročníků do  bývalého koncentračního tábora Oswietim a Brzezinka a také do starobylého královského města Krakow. Připomínáme, že odjezd účastníků zájezdu je  ráno ve 4.25hod. z parkoviště pod školním hřištěm. Při nástupu do autobusu žáci předloží cestovní doklad ( pas nebo občanský průkaz) a průkazku zdravotní pojišťovny. Doporučená finanční hotovost je 30-40Zl. Je důležité, aby žáci měli dostatek tekutin, svačinu na celý den, dobré boty (budeme se hodně pohybovat pěšky) a přiměřené oblečení (ani v případě velikého vedra je do památníků v Oswietimi nepustí v tílku a ultrakrátkých šortkách – doporučuji klasická trička a kalhoty aspoň pod kolena, stejně  přiměřené sukně u dívek – jedná se o pietní místo). Předpokládaný návrat je ve 23.00hod.

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.