twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
10 Kvě

Dne 3. 5. 2018 se konalo ústřední kolo olympiády v anglickém jazyce v Praze. Postoupili do něj jen ti nejlepší – vítězové krajských kol. Naši školu  v něm reprezentoval náš žák 9.A Vojta Slíva.  Vojta se poctivě připravoval jak v oblasti rozšiřování znalosti reálií anglicky mluvících zemí, tak i konverzačně. V Praze  velmi dobře zvládl obtížnou část poslechu, gramatiky a čtení a po dlouhém čekání se dostal na řadu i k rozmluvě s rodilým mluvčím.  Téma konverzace In youth we learn, in age we understand rozhodně nepatří k jednoduchým a hodilo by se spíše na maturitní slohovou práci. Přesto Vojta dobře zvládl i tuto část.  Soutěž byla velmi náročná a přestože se Vojta neumístil na předních pozicích, moc mu gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.