twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
13 Bře
7. března 2018 se na Základní škole ve Velkém Ořechově konalo okrskové kolo recitační soutěže. Z naší školy se ho zúčastnilo sedm žáků. Nela Hufová ze 6. A se s textem O Kalupínce, vdávavé princezně, umístila ve III. kategorii (6. a 7. třídy) na krásném třetím místě. Stejně dopadla ve IV. kategorii (8. a 9. třídy) Kateřina Stará z 9. B, která recitovala báseň V. Hraběte Půlnoční mše v dešti. Postupová místa vybojovali Hubert Heralt ze 3. A, který s básní Dveře obsadil 1. místo v I. kategorii (2. a 3. třídy), a Tereza Mudříková z 9. A, jíž porota díky poutavému přednesu prózy My děti ze stanice ZOO udělila 2. místo ve IV. kategorii. Soutěže se dále zúčastnily Tereza Pospíšilová ze 4. B, Zuzana Stará z 5. A a Anita Krunertová ze 6. A.
Všem recitátorům děkujeme za reprezentaci školy a postupujícím budeme držet palce v okresním kole, na které se Hubert a Tereza vydají 26. března do Napajedel.
Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.