twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
22 Led

Žáci 5. tříd navštívili ve čtvrtek 18. ledna Městské divadlo Zlín, kam zavítali herci ze Slezského divadla Opava. Už samotný název tohoto divadelního souboru je zárukou velké kvality, o čemž jsme se opět přesvědčili.

Tamější umělci uvedli nesmrtelnou pohádku Popelka. Zaujalo nás samotné zpracování, ale i bohaté kulisy, nádherné kostýmy a několik desítek účinkujících. Sálem zaznívaly nejrůznější písničky, mezi kterými nechyběly ani známé filmové melodie.

Musím říct, že takto zpracovaný příběh zaujal každého diváka bez výjimky. Ráda připomenu i zpracování Sněhurky, kterou tento soubor představil na jevišti našeho divadla před několika lety. Troufám si říct, že obě zpracování patří k těm, na které člověk hned tak nezapomene. Jedním slovem fantastické.

Naše děti celou dobu pozorně sledovaly celý příběh a do školy jsme se vraceli velmi spokojeni.

Zapsala L. Vajová, třídní učitelka V. B.

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.