twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
18 Pro

Vážení rodiče, přátelé školy  a především milovníci němých tváří.

Chci Vám všem touto cestou poděkovat, že jste nám pomohli uskutečnit další společnou akci.

Mám na mysli podporu opuštěných čtyřnohých mazlíčků, kteří našli svůj dočasný domov ve zlínském útulku na Vršavě. Je jedno, jestli jsou to kočičky nebo pejsci, ale zkrátka jste dokázali, že Vám osud těchto živých tvorů není lhostejný.

Za kalendáře a další předměty jsem utržila částku 20 210,- Kč a tu jsem i předala přímo do útulku. Tento obnos bude použit na zlepšení životních podmínek němých tváří. Jedná se například o kastraci, operace a další úkony a potřeby.

Stále platí, že můžete do školy posílat například starý textil, deky a vše další, co již doma nepotřebujete. V jarních měsících proběhne materiální sbírka, o které Vás budeme včas informovat.

Těm, kteří si nemohou z nejrůznějších důvodů čtyřnohého kamaráda pořídit, bych doporučila návštěvu zařízení. Pejska Vám půjčí k venčení. Sami uvidíte, jak vděční jsou tito tvorové. Ale to musíte zažít, pak uvěříte.

Ještě jednou děkuji a Vaší podpory si moc vážím.

Zapsla L. Vajová, třídní učitelka V. B.

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.