twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
18 Říj

Olympiáda  zlínských škol v orientačním běhu pokračovala druhým podzimním kolem 12. října. Běhalo se na Podhoří a naši školu reprezentovalo 19 dětí.

V nejmladší kategorii si opět pro 1. místo doběhl Martin Pernička, který dokázal, že opravdu umí a poradí si , přestože mu onemocněl kamarád z dvojice. Martinovi gratuluji, neboť vyhrát opakovaně v nejsilněji obsazené kategorii je úžasný výsledek. Na body pro školu dosáhla pěkným výsledkem i dvojice Jan Vymazal a Ondřej Kohoutek. Svoji orienťáckou premiéru si zkusila trojice Martin Přibík, Matyas Gajdušek, Helenka Mráčková a hned přidali škole body.

Další medailovou radost nám mezi chlapci šestých tříd připravil Václav Pernička, který už patří mezi ostřílené závodníky. Tentokrát vybojoval 3. místo.

Těsně pod stupni vítězů skončila mezi děvčaty 5. tříd Barbora Máčalová, ale 4. místo je výborné. Rovněž si cením bodů, které přidala Jitka Poslušná a Anisa Al – Asbahi.

Děkuji všem závodníkům. Těm, kterým se nedařilo podle představ, připomínám, že učený z nebe nespadl a občasné zakufrování k orienťáku patří..         foto

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.