twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
6 Říj

Krásná příroda Hostýnských vrchů, příjemné slunečné počasí, pěší túry, sportovní hry, koupání v hotelovém bazénu, aktivity zaměřené na vzájemné poznávání, prohlubování vztahů ve třídách a stmelování kolektivu, zábava ve společenské místnosti i v jednotlivých pokojích, večerní hra, pěkné ubytování i dobré jídlo, to jsou hlavní momenty pobytu žáků šestého ročníku v hotelu Rusava. Těší nás, že všichni projevili sportovní nadšení (zvláště při túře na Hostýn), schopnost spolupracovat, ocenit kladné stránky svých spolužáků, smysl pro humor.

Milí šesťáci, přejeme Vám, ať se ze dvou tříd postupně stanou skvělé party lidí, kteří se spolu  budou cítit dobře. Věříme, že společné akce k tomu přispějí.

Akce byla uskutečněna s finančním přispěním Statutárního města Zlín.

fotografie

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.