twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
6 Říj

Vážení rodiče,

jak všichni dobře víte, pravidelně touto dobou nabízíme zprostředkovaně „útulkové“ kalendáře a další drobné předměty. Celá částka z prodeje putuje pak do zlínského útulku pro opuštěné psy a kočky. Slouží ke zlepšení života čtyřnohých kamarádů, kteří se ne vlastní vinou ocitli v nouzi.

Letos nabízíme:

Stolní kalendář za  150,- Kč, plátěnou tašku za 100,- Kč, peněženku na zip za 50,- Kč, keramický hrnek velký za 150,- Kč, malý za 120,- Kč / jsou moc pěkné, mají obrázek pejska, kočičky…/  a placku /odznak/ za 20,- Kč.

Vše si můžete koupit prostřednictvím svých dětí přes třídní učitelku, a nebo přímo u mě /tř. uč. V. B L. Vajová, budova 2. stupně, dveře 303 nebo 304/.

Prosím nezůstávejte lhostejní a podpořte naši snahu pomáhat. Již v minulosti jste dokázali, že si naší práce vážíte a svými činy jste nám toto dali najevo.

Dále prosím ty z Vás, kteří mají možnost nějaký ten kalendář, a nebo jiný předmět prodat u svých známých, aby se do prodeje též zapojili a své kamarády oslovili.

Za podporu a pomoc děkuje L. Vajová, třídní učitelka V. B

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.