twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
29 Zář

Ve středu 27.září se konal již 25.ročník prestižního a náročného orientačního závodu Trnavský běh. Naši školu  reprezentovali žáci ve všech čtyřech kategoriích a reprezentovali výborně!  Skvěle zaběhly především Nikol Hanáčková  a Kristýna Hasíková v kategorii žákyň 6. – 7. ročníků  a Lukáš Budík a Jan Lupač v kategorii chlapců 8. a 9. ročníků, kteří tak vybojovali účast na krajském kole pro dvě družstva naší školy.  V kategorii chlapců 6.-7. ročníků  se nejlépe dařilo Štěpánovi Zeldovi, ze starších dívek  si skvěle vedla také Zuzana Hanáčková. Neztratili se však ani ostatní a výborně tak naši školu reprezentovali také Daniel Černický, Tomáš ŠEvčík, Ondřej Kahoun, Karel Šidlík, Dominik SVěch, Radomír Matulík, Štěpán Bláha, TErka Ondrašíková či VEronika Málaska. Všem gratulujeme a postupujícím družstvům držíme palce v krajském kole, které se koná již ve čtvrtek 5. 9. v Bystřici pod HOstýnem.

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.