twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
25 Zář

Ve čtvrtek 21. 9. proběhlo první kolo  Olympiády zlínských škol v orientačním běhu. Běhalo se ve Zlíně v  okolí církevní základní školy.

Tentokrát naše závodníky prověřila nejen orienťácká mapa, ale i chladné počasí se silným deštěm. Chci poděkovat všem 11 dětem, které i v těchto podmínkách reprezentovaly naši školu. O pády nebyla nouze, bláto měly všude a mapa se rozmočila hned za startem… A přece byl jejich boj úspěšný.

V nejmladší kategorii žáků 3. a 4. tříd dosáhla na zlaté první místo dvojice Matyáš Sušina a Martin Pernička.  Je to vynikající úspěch, neboť tato kategorie je vždy nejvíce obsazena.

Další ocenění pobrali chlapci 6. tříd. Tomáš Ordelt a Václav Pernička  se umístili  těsně pod stupni vítězů na 4. a 5. místě.

Medailovou radost nám připravila děvčata z 5. tříd, která získala zlato a stříbro. Krásné 1. místo vybojovala Jitka Poslušná a 2. místo Anisa Al-Asbahi.

Gratuluji všem oceněným! Dokázali, že se neztratí ani s rozmočenou mapou. Příští kolo bude 12. 10. na Podhoří. Pokud se k nám chceš přidat, máš šanci.                                                       

foto

Komentáře nejsou povoleny

Comments are closed.