twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
28 Dub
anglicka_konverzace

Připomínáme, že všichni žáci potřebují cestovní pas s minimální platností 6 měsíců ode dne návratu ze zájezdu. Cestovní pasy noste, prosím, ke kontrole vyučujícím Aj.  

Komentáře nejsou povoleny | More
25 Dub
recitace1

Dne 20. dubna se uskutečnilo krajské kolo recitační soutěže v Uherském Hradišti. Naši školu reprezentovala Terezka Pospíšilová, žákyně III. B. Soutěžila v první kategorii v konkurenci 7 dětí. Dva chlapci a pět děvčat předvedli  nádherný přednes. Všichni byli oceněni diplomem. Terezce, která nás skvěle reprezentovala, velice gratulujeme a těšíme se na další ročník, který snad přinese další úspěch nejen jí, ale i dalším našim recitátorům .  

Komentáře nejsou povoleny | More
24 Dub
images

Vážení rodiče, děkujeme všem, kteří jste nezapomněli na opuštěné čtyřnohé mazlíčky ze zlínského útulku a vším, co jste poslali, jste němým tvářím zpříjemnili jejich nelehký úděl. Sbírka materiální pomoci však stále pokračuje. Proto můžete i nadále posílat konzervy, piškoty, granule, pamlsky, ale i deky a větší kusy textilu. Moc se za němé tváře přimlouváme a prosíme všechny o spolupráci. Zapsala L. Vajová, třídní učitelka IV. B.  

Komentáře nejsou povoleny | More
18 Dub
DSCN6798

Pokročilejší angličtináři si jistě odvodí, že za názvem giant anteater se skrývá mravenečník velký, common squirrel monkey už ale kotula veverkovitého jen naznačí. Žáci 6. A se ve středu 12. 4. v Zoo Lešná mohli setkat s mnoha zajímavými zvířaty. Při příjemné procházce zahradou si však také procvičovali své angličtinářské znalosti. S velkým zapálením se pustili do sepisování seznamu těch nejzajímavějších zvířat žijících v místní zoo a se slovníkem v ruce se pak snažili najít ten správný anglický název zvířete.  Za velkou snahu... 

Komentáře nejsou povoleny | More
12 Dub
Zajezd[1]

Vážení rodiče, spolek rodičů a přátel naší školy Osmička,z.s. pořádá pro rodiče a žáky naší školy v pondělí  8.5.2017 zájezd. Předběžný program zájezdu: 7.15 – odjezd z parkoviště pod školou 9.00 – Paseky – Arboretum Makču Pikču – nádherná a veliká čedičová skalka z bývalé skládky, možnost zakoupení rostlin  http://www.arboretumpaseka.cz/ 11.00 – Šternberk na Moravě – variabilní program – 1.možnost – prohlídka hradu Šternberk na Moravě, 2. možnost – Expozice času v Muzeu času , čas na oběd https://www.hrad-sternberk.cz/cs/informace-pro-navstevniky/prohlidkove-okruhy http://www.expozicecasu.cz/?page=o_expozici 14.30... 

Komentáře nejsou povoleny | More